Spawalnictwo | Montaż | Serwis


Firma CLEVERTOOLS posiada odpowiednie doświadczenie, jak i odpowiednią wiedzę, aby sprostać wszelkim zleceniom. Posiadamy własny sprzęt oraz hale produkcyjną jak i transport. Wykorzystujemy najlepsze materiały eksploatacyjne. Materiały pozyskujemy od najlepszych dostawców, aby sprostać wymaganiom klientów. Budowa, remont, montaż, serwis: rurociągów, zbiorników, filtrów, pomp itp. w zakładach spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, petrochemicznych, oczyszczalniach ścieków, kopalniach.

Możemy wykonać dowolny stół roboczy, linię produkcyjną, podest, drabinę, zbiornik, regał, pojemnik, konstrukcję ze stali czarnej lub nierdzewnej z materiału własnego, lub powierzonego. Zapewniamy montaż wykonanych elementów przez naszą firmę, jak i zakupionych przez klienta. Wszelkiego rodzaju taśmociągi zabudowane lub nie, linie centralnego odkurzania, słupy, kaskady, kratownice itp.

W ofercie firmy jest również piaskowanie/szkiełkowanie jak i lakierowanie elementów metalowych. W przypadku użycia piasku możemy usunąć wszelkiego rodzaju powłoki lakiernicze lub po prostu rdzę praktycznie z każdego materiału/przedmiotu natomiast szkło stosowane jest głównie do materiałów takich jak stal nierdzewna lub aluminium. Świetnie nadaje się do usuwania zanieczyszczeń z form wtryskowych. W związku z tymi procesami jesteśmy w stanie profesionalnie odnowić i naprawić wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia włączając w to wszelkie prace spawalnicze, elektryczne itp.

Jako certyfikowana firma specjalizujemy się w budowie jak i modyfikacji linii przesyłowych (woda, woda lodowa, woda technologiczna, CO, CWU, gaz, sprężone powietrze, ścieki czarne lub szare, itp.) w technologii zaprasowywanej (zaciskanej) w zakresie średnic od 12mm do 108mm z takich materiałów jak miedź, stal czarna, stal czarna ocynkowana lub stal nierdzewna, pex itp. Rozwiązanie szczególnie polecane tam gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru jak i wszędzie tam gdzie proces spawania rur nie jest wymagany natomiast czas oraz czystość przeprowadzonych prac jest bardzo ważna. Oczywiście jeśli medium wymaga rurociągu spawanego możemy wykonać dowolny rurociąg z rur stalowych lub nierdzewnych spawanych lub aluminiowych skręcanych. Dodatkowo możemy zaproponować usługę izolacji rur dowolną techniką (piana, wełna, kauczuk), ponadto izolację zbiorników, filtrów itp. Przy temacie rurociągów warto wspomnieć o wentylacji, rekuperacji, odciągu spalin, kominach, filtrach itp. urządzeniach mające na celu wymianę lub filtrację powietrza które również możemy dla państwa wykonać.

Dla naszych klientów możemy również wykonać dowolną instalację elektryczną lub teletechniczną/światłowodową w obiekcie lub jako zewnętrzne przyłącza. Jesteśmy w stanie wykonać całą infrastrukturę podziemną lub naziemną łącznie z montażem studzien i słupów. Ponadto jako certyfikowana firma możemy zaproponować naszym klientom usługę zabezpieczenia przejść rurociągów, tras kablowych itp. przez tak zwane ściany p.poż (ściany lub przegrody mające na celu w określonym czasie nie dopuścić do rozprzestrzeniania się ognia/pożaru) W tym przypadku korzystamy tylko z materiałów firmy HILTI.

Firma Clevertools bez problemu wykona dla państwa wszelkiego rodzaju wygrodzenia części hali pod konkretne cele lub jako wygrodzenia maszyn czy robotów według dyrektywy maszynowej jak i przepisów BHP. Kolorowe linie poziome, pionowe, tablice poglądowe itp. lub opisy rurociągów/zaworów również nie stanowią dla nas tajemnic.

Relokacja maszyn jak i utrzymanie ruchu jest bardzo skomplikowanym procesem wymagającym precyzji, szybkości, odpowiedniej logistyki jak i sporej wiedzy interdyscyplinarnej co w naszym przypadku nie stanowi problemu dlatego te procesy spokojnie można powierzyć firmie Clevertools.

Zapraszamy do współpracy.


Nasze realizacje