O nas


Firma istnieje od 2008 roku jednak w 2014 zmieniła nazwę na CLEVERTOOLS i od tego momentu specjalizuje się w technicznym i inżynieryjnym wsparciu firm. W 2019 wprowadziliśmy system zarządzania jakościa i zdobyliśmy certyfikat ISO 9001: 2015.

Firma CLEVERTOOLS posiada odpowiednie doświadczenie, jak i odpowiednią wiedzę, aby sprostać wszelkim zleceniom. Posiadamy własny sprzęt oraz hale produkcyjną jak i transport. Wykorzystujemy najlepsze materiały eksploatacyjne. Materiały pozyskujemy od najlepszych dostawców, aby sprostać wymaganiom klientów. Budowa, remont, montaż, serwis: rurociągów, zbiorników, filtrów, pomp itp. w zakładach spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, petrochemicznych, oczyszczalniach ścieków, kopalniach.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest posiadanie własnego działu konstrukcyjnego w związku z tym jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt, zmodyfikować już istniejący lub wykonać prototym każdego przedmiotu, urządzenia czy konstrukcji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w naszych szeregach pracowników mamy wysoce wyspecjalizowanych fachowców w tym własny dział kontroli jakości jak i spawalnika. Wszyscy Ci pracownicy posiadają stosowne uprawnienia do wykonywania swoich obowiązków.

Zapraszamy do współpracy.


Nasze realizacje